דודי שמש כרומגן

 
 
דודי שמש כרומגן - יש דודי שמש, ויש דודי שמש מבית כרומגן
 
אחת ההחלטות החשובות ביותר בעת קניית דוד שמש היא ההחלטה על בחירת החברה המייצרת דודי שמש  חברת כרומגן היא חברה ותיקה המציעה את כל סוגי המערכות לחימום מים. אמרתם דוד שמש כרומגן, אמרתם דודי שמש באיכות ללא פשרות, מותג אמין מקצועי ובעל מוניטין רב. קניתם דודי שמש כרומגן? בכל תקלה ובכל בעיה יש לכם את הגב האיתן של החברה. "חברת א.ר. מערכות שמש" היא משווק מורשה של דודי שמש כרומגן. רוצים את הדוד הטוב ביותר? צרו קשר עם "חברת א.ר. מערכות שמש" והצטרפו לאלפי לקוחות מרוצים. 
 
 
דודי שמש כרומגן - מידע קצר על החברה המובילה בשוק
 
  • בשנת 1962 הציגה החברה את המערכת החדשנית של דודי שמש וקולטי שמש. מאז ועד היום אלפי לקוחות מרוצים נהנים מפתרונות מתקדמים של חימום מים.
  • חברת כרומגן נמצאת בקיבוץ שער העמקים. בחברה משתמשים בשיטות ייצור מתקדמות ובטכנולוגיות לייזר חדשניות המאפשרות חיסכון בעלויות וייצור מוצר איכותי ללא פשרות.
  • מרכז השירות של כרומגן חרט על דגלו את הסיסמה של מצוינות. הידע המקצועי, השירות האדיב,הפיתוח הטכנולוגי התמידי, כל אלה ועוד מיקמו את דודי שמש כרומגן כדודים המובילים בענף.
  • חברת כרומגן מספקת דודי שמש לשוק האמריקאי. החברה חתמה על חוזה עם חברת AO SMITH, יצרנית דודי השמש הגדולה בעולם, על הסכם עבודה. חברת כרומגן תהיה הספקית הבלעדית של דודי שמש לחברה.
 
דודי שמש כרומגן - דיברו עלינו בחדשות!!
 
ב15 במאי 2012  השיקה כרומגן מוצר חדשני, כרומגן דיגיטל. כרומגן דיגיטל היא מערכת ביתית המציגה את מספר המקלחות החמות ואת כמות המים החמים בדוד בכל רגע נתון. זוהי מערכת ייחודית וחדשנית המאפשרת לתכנן את מספר המקלחות ואת השעה המדויקת שבה יחכו לכם המים החמים.
 
2012 - דודי שמש כרומגן נבחרו להיות הספק הבלעדי של המים החמים בבית האח הגדול.  אחת הסיבות לבחירת דודי שמש כרומגן היא האפשרות להתמודד עם תנאי מזג האוויר והקיפאון השוררים בהרי ירושלים.
 
נובמבר 2011 - חברת כרומגן זכתה בתחרות הפרויקט המצטיין בקטגוריית העיצוב של .SOLIDWORKS בתחרות השתתפו מעל חמישים פרויקטים רבים, והפרויקט הזוכה של חברת כרומגן היה מערכת חימום מים חדשנית.
 
מאי 2011 - חברת כרומגן מכריזה על פתיחת מרכז לוגיסטי חדש בפתח תקווה. מרכז זה ישרת את המתקינים המורשים של החברה בכל רחבי הארץ וישפר את השירות ללקוחות החברה.
 
אפריל 2011 - דודי שמש כרומגן נבחרו למוצר הנבחר של ידיעות אחרונות. סקרי דעת קהל ומשאלים שערך העיתון ידיעות אחרונות הביאו לזכייה של כרומגן בתואר המפעל הנבחר של דודי שמש לשנת 2011.
 
21 בדצמבר 2010 - חברת כרומגן זוכה לתואר יצואן מצטיין. נשיא המדינה ושר התמ"ת מר בנימין בן אליעזר העניקו לכרומגן את התואר יצואן מצטיין בטקס שנערך במשכן נשיא המדינה.
 
נובמבר 2010 - דודי שמש כרומגן מקבלים את תו הזהב המעיד על עמידה בשורה של תקני איכות. דודי שמש כרומגן הם היחידים בתחום דודי השמש שקיבלו את תו הזהב.
 
 " חברת א. ר. מערכות שמש" היא משווקת מורשית של דודי שמש מבית כרומגן". בהתאם למסורת של איכות ומצוינות של דודי שמש כרומגן, "חברת א. ר. מערכות שמש" מתחייבת לשירות אדיב, ליחס אישי ולמחירים אטרקטיביים. אמרתם "חברת א. ר. מערכות שמש", אמרתם מסורת של מצוינות ואיכות. צרו קשר כי גם לכם מגיע את הטוב ביותר.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
טלפקס: 7469037 - 09 | טל': 7425454 - 09, 044 - 554 - 700 - 1
ניידים: 6297298 - 052, 5297298 - 052 | דוא"ל: Energy1234@walla.com