החלפת דוד שמש – לתקן או להחליף?

 
דוד השמש אינו עובד? אין מים חמים? לפני שאתם קונים דוד שמש חדש רצוי לבדוק היטב מה עדיף, לקנות דוד חדש או לתקן את הדוד הישן? לעתים טכנאי דודי שמש מיומן ומקצועי ידע לתקן את התקלה, אך במקרים רבים, במיוחד בדודי שמש ישנים, כדאי לחשוב על החלפת דוד שמש. כאשר מדובר בדודים ישנים או בדודים העשויים מברזל, החלפת דוד שמש תהיה כלכלית יותר.
 
 
 
החלפת דוד שמש - ארבעה דברים שחשוב לדעת
 
  • לרוב הצרכנים אין ידע מקצועי בתחום דודי השמש, לכן כאשר אנו מבצעים החלפת דוד שמש חשוב לבחור דוד שמש בעל תו תקן. תו התקן מעיד כי הדוד מיוצר ומשווק בפיקוח משרד התעשייה ורוב הסיכויים שאנו קונים מוצר באיכות טובה. "חברת א. ר. מערכות שמש" משווקת דודי שמש מבית כרומגן. כרומן הוא מותג מוביל בתחום דודי השמש. כל הדודים מיוצרים באיכות גבוהה ובעלי תו תקן. כאשר אתם קונים דוד שמש מ"חברת א.ר.מערכות שמש" אתם קונים מוצר מבית טוב.
     
  • דוד שמש המיוצר מברזל אמור להחזיק מעמד חמש שנים, ואילו דוד שמש המיוצר מנירוסטה יחזיק מעמד כשתיים עשר שנים. אם יש לנו דוד שמש העשוי ברזל, לא מומלץ להשקיע כסף רב בתיקון דודי שמש. זה הזמן לחשוב על החלפת דוד שמש. דוד שמש מנירוסטה מחמם מהר יותר, אינו קולט חלודה ושומר על טמפרטורת המים בדוד במשך שעות ארוכות.
     
  • רוב היצרנים מעניקים חמש שנות אחריות על קניית דוש שמש חדש. יש לשים לב כי חמש שנות האחריות חלות על הדוד ועל הקולטים. לחלקים החשמליים של הדוד ניתנת שנת אחריות אחת בלבד.
     
  • במסגרת האחריות שמעניקות החברות בעת החלפת דוד שמש כלול מרכיב השירות. חשוב לבדוק מהם תנאי השירות שמציעה החברה ובמיוחד לברר בתוך כמה זמן מעת ההודעה על התקלה יגיע הטכנאי. צוות העובדים ב"חברת א.ר. מערכות שמש" עומד לשירותכם. החברה מתחייבת לשירות אדיב, ליחס אישי ולזמינות מרבית.
     
 
החלפת דוד שמש, מהם הגורמים המשפיעים על המחיר?
 
נפח הדוד - נפח הדוד הוא המרכיב העיקרי המשפיע על המחיר. חושבים על החלפת דוד שמש, חשוב לבחור דוד שמש המתאים לצורכי המשפחה. אדם ממוצע צורך שלושים עד ארבעים ליטר מים ביום. הכפילו את מספר הליטרים במספר הנפשות בבית ותקבלו מושג על נפח הדוד המתאים לכם.
 
המותג - שם היצרן משפיע על המחיר. דוד שמש מבית טוב מעיד על איכות גבוהה. "חברת א.ר. מערכות שמש" משווקת דודי שמש מבית כרומגן. אמרתם דודי שמש כרומגן, אמרתם איכות ללא פשרות.
 
מיקום התקנת הדוד - החלפת דוד שמש על גג רעפים עלולה לייקר את מחיר ההתקנה. גם החלפת דוד שמש בבניין רב קומות תהיה יקרה יותר מאשר החלפת דוד שמש בבית חד- קומתי.
 
אביזרים נלווים – יש אביזרים נלווים שהם חובה ומחירם כלול במחיר הדוד , כמו שסתום אל חזור, מעמד בסיסי לדוד, ועוד. אך יש אביזרים נוספים כמו מאיץ מים חשמלי או מסנן מים שאינם כלולים במחיר הדוד ומייקרים את המחיר.
 
קולטי שמש – יש סוגים רבים של קולטי שמש, בגדלים שונים ובמחירים שונים. רצוי לא לחסוך בעת קניית קולטי שמש ולבחור את הטובים והאמינים ביותר כדי ליהנות ממים חמים בכל עונה, גם בימי החורף, ולמנוע תקלות רבות.
 
חושבים על החלפת דוד שמש? מחפשים את הדוד הטוב ביותר במחיר אטרקטיבי? צרו קשר עם "חברת א. ר. מערכות שמש". נסו אותנו , אתם לא תתאכזבו.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
טלפקס: 7469037 - 09 | טל': 7425454 - 09, 044 - 554 - 700 - 1
ניידים: 6297298 - 052, 5297298 - 052 | דוא"ל: Energy1234@walla.com