מכירה והתקנת דודי שמש

 
 
א.ר. מערכות שמש הוא עסק המתמחה במכירה ובהתקנה של דודי שמש ודודי חשמל. העסק מספק שירותים ללקוחות פרטיים, לוועדי בתים ולחברות, במקצועיות, באחריות ובאמינות חסרות פשרות, בעזרת צוות עובדים מקצועי ואדיב.
 
א.ר. מערכות שמש מבצעים עבודות הן על גגות שטוחים והן על גגות רעפים. העסק הינו מפיץ מורשה מטעם החברות:דודי שמש כרומגן, טל סחר ואמקור.
 
יועצים מקצועיים להתקנת דודי שמש
יועצים מקצועיים, בלתי תלויים, נטולי אינטרס ישיר, יגידו לכם כי בכל מקום שבו ניתן להתקין דוד שמש – מומלץ לעשות זאת. הכדאיות הכלכלית של התקנת דודי שמש מתיישבת עם חיזוק המגמה הכלל עולמית של שמירה על איכות הסביבה ומעבר לאנרגיה ירוקה, ידידותית לסביבה.
 
דודי שמש בהרצליה
תושבי העיר הרצליה יכולים ליהנות כיום משירות מקצועי של ספקיות דודי שמש ואנשי התקנה ואחזקה מעולים. לפני רכישת דודי שמש בהרצליה מומלץ לכם, תושבי העיר, להתייעץ עם המומחים, כדי שהמערכת שתותאם לכם תהיה האופטימאלית ביותר, על-פי שקלול המשתנים השונים: מיקום הבית, הצרכים של דייריו, פרופיל השימוש במים חמים, הכמות והתכיפות, מה עשוי להכתיב את גודל הדוד המיטבי ועוד.
 
 
 
כל הפתרונות לדודי שמש וחשמל תחת קורת גג אחת
 
 
תיקון כל סוגי הדוודים
 
 
 
 
 
 
 
 
תחזוקה מקצועית בהרצליה
אף שתחזוקת דודי שמש בהרצליה אינה צריכה להוות בעיה לא רק בשל איכות הדודים - הימצאותם של נותני שירות מקצועי רבים בתחום מאפשרת לכם לבחור בניהם את הטובים ביותר. ראשית, בררו ובדקו האם הספק, הסוכן והמפיץ הם נציגים מורשים של חברה מוכרת בתחום דודי שמש. כאשר אתם מתכננים קניית דודי שמש בהרצליה, חשוב שתבדקו האם הספק זמין לקריאה בכל יום נתון; האם הוא מסוגל להגיע בתוך זמן קצר וסביר, לביתכם כאשר אתם קוראים לו; האם בחוזה כלולה התחייבות מפורשת להחליף כשהדבר נדרש, גוף חימום ומאיץ חום, או לחלופין לתקן קצרים.
 
התקנה רק על ידי בעל ידע רב בתחום
בהעדר ידע, זכותכם לשאול כל שאלה שעולה בדעתכם על אודות הציוד והשירות הכלולים בעסקה.  נסו לשאול חברים שבביתם מותקן ופועל זה מכבר דוד שמש, האם הם מרוצים, האם יש בשימוש בו חיסכון משמעותי לעומת השימוש בדוד חשמל, האם הם יכולים להמליץ לכם על ספק ואיש שירות טוב בתחום זה ועוד. נותני השירות בתחום  ישמחו להעניק לכם שירות. נצלו את העובדה שיש רבים שישמחו לשרת אתכם כלקוחותיהם כשאתם מתמקחים על פרטי העסקה.
 
ממה הם מורכבים?
דוד השמש מורכב ממכל מים גדול ומלוחות שחורים המסוגלים לקלוט את אור השמש, לוחות אלו נקראים קולטי שמש. בתוך קולטי השמש נמצא צינור מתכת דק שבתוכו זורמים מים מהמיכל, ברגע שקרני השמש פוגעות בקולט השמש הוא מתחיל להתחמם ולחמם את צינור המתכת, המים שבצינור מתחילים להתחמם ותוך כדי כך לנוע לכיוון המכל, הזרימה התמידית מבטיחה שכל המים במכל יתחממו, כך באמצעות קרני השמש אנו מצליחים לקבל מים חמים.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
טלפקס: 7469037 - 09 | טל': 7425454 - 09, 044 - 554 - 700 - 1
ניידים: 6297298 - 052, 5297298 - 052 | דוא"ל: Energy1234@walla.com