טכנאי דוד שמש - לתקן תקלות ולתחזק את הדוד

 
טכנאי דוד שמש הוא בעל המקצוע שאנו מזעיקים כאשר הדוד לא עובד ואין לנו מים חמים. אומנם, דודי שמש הם מתקנים פשוטים יחסית שלא אמורים להיות בהם תקלות, אך בדודי שמש ישנים יותר עלולים להיות בעיות. אם נתחזק כראוי את הדודים נוכל למנוע תקלות וכשלים רבים. טכנאי דוד שמש עוסקים בתיקון תקלות ובתחזוקה שוטפת. אבחון התקלות הוא השלב החשוב בכל תיקון דודי שמש  רק טכנאי דוד שמש ותיק, מקצועי ובעל ניסיון ידע לאתר בדיוק את התקלה, לתקן אותה ולהשיב את הדוד לפעולה. צוות העובדים ב"חברת א. ר. מערכות שמש" מיומן, ותיק ובעל ניסיון רב. הוא ידע לאתר כל תקלה ולתקן אותה. מחפשים טכנאי דוד שמש? צרו קשר! רק כך תוכלו להיות בטוחים כי הפקדתם את דוד השמש בידיים נאמנות ומסורות.
 
 
טכנאי דוד שמש, איך נבחר את הטוב ביותר?
 
טכנאי מורשה - אל תבחרו טכנאי דוד שמש שלא עבר קורס הכשרה ואינו בעל תעודה של טכנאי מורשה ממשרד התמ"ת. רצוי לבחור טכנאי דוד שמש מחברה ותיקה ובעלת מוניטין. השור רווי בטכנאים שאינם מקצועיים, אל תפקידו את הדוד שלכם בידיים לא מקצועיות כדי לא להגדיל את הנזק.
 
לפי המלצות - המלצות מחברים וידידים על אודות טכנאי דוד שמש היא הדרך הטובה לבחור טכנאי דוד שמש אמין ויעיל. גם באתרי האינטרנט ובפורומים העוסקים בתחום דודי שמש תוכלו לדלות מידע והמלצות עדכניות ואובייקטיביות על אודות טכנאי דוד שמש.
 
ערכו סקר שווקים והשוו מחירים - בקשו לפחות שלוש הצעות מחיר מטכנאי דוד שמש מומלצים. השוו בין ההצעות המחיר על בסיס נתונים שווים.
 
אל תמהרו להחליף חלקים בדוד שמש - כאשר טכנאי המזגנים מודיע לכם כי אתם חייבים להחליף את החלק הבעייתי, בקשו לשמוע חוות דעת נוספת. טכנאים רבים מעדיפים להחליף חלקים במקום להתאמץ ולתקן אותם. החלפת חלקים בדוד השמש עלולה להיות הוצאה גדולה שבמקרים רבים אפשר לחסוך אותה. ככל שהטכנאי מקצועי וותיק יותר, כל יגדלו הסיכויים כי הוא יצליח לתקן את התקלה.
 
נזילות בצנרת הדוד יכול לתקן כל אינסטלאטור. אם יש נזילות בצנרת ואתם מכירים אינסטלאטור מקצועי ואמין, אל תהססו להזמין אותו.
 
מחפשים טכנאי דוד שמש? צרו קשר עם "חברת א. ר. מערכות שמש". בחברה עובדים טכנאים מורשים, ותיקים, בעלי ידע וניסיון רב. הם ידעו לאתר ולפתור כל תקלה. השירות אדיב והמחירים אטרקטיביים. אל תוותרו, גם לכם מגיע את הטוב ביותר.
 
 
טכנאי דוד שמש, מהם התקלות הנפוצות?
 
הצטברות אבנים בדפנות של הדוד, בגוף החימום או בקולטי השמש, זו התקלה הנפוצה ביותר. המים בישראל מכילים סידן ומינרלים המותירים אבנית על מכשירי חשמל רבים, גם על דודי שמש. האבנית עלולה לפגוע בפעילות התקינה, לגרום לסתימות ולעתים אף לגרום לקצר חשמלי בבית. מומלץ להזמין טכנאי דוד שמש כל תקופה כדי לנקות את האבנית המצטברת.
 
נזילות - יש שני סוגי נזילות מצנרת המים או מגוף הדוד. בכל מקרה של נזילת מים יש להחליף את החלק הפגום, את גוף הדוד או חלק מצנרת המים.
 
החלפת גוף חימום - גוף החימום מתכסה במשך השנים באבנית ואינו מחמם היטב. אם אתם מרגישים כי המים אינם חמים כמו תמיד, הזמינו טכנאי דוד שמש. ברוב הפעמים יצטרכו להחליף את גוף החימום.
 
החלפת פלאנג' כשאר מתרחשות תקלות חשמליות בדוד, מומלץ להחליף את הפלאנג'. הפלאנג' הוא תושבת ממתכת שעליה מורכבים החלקים החשמליים, גוף החימום, התרמוסטט, מאיץ חום וחיבורי החשמל. בדרך כלל לא מחליפים חלק אחד, אלא את כל הפלאנג'.
 
טכנאי דוד שמש עוסק גם בתחזוקת דודי השמש. לפני החורף, אחת לשנתיים בערך, מומלץ להזמין טכנאי שיבצע ניקוי דוד שמש כדי להגביר את תפוקת החום, ולבדוק האם הדוד יציב וחזק, האם הוא יוכל לעמוד איתן ברוחות החורף החזקות.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
טלפקס: 7469037 - 09 | טל': 7425454 - 09, 044 - 554 - 700 - 1
ניידים: 6297298 - 052, 5297298 - 052 | דוא"ל: Energy1234@walla.com