מדריך לבחירת חברה להתקנת דודי שמש ומכירתם

 
חדש באתר הבית של חברת א.ר מערכות שמש - מאמרים ומדריכים לבחירת חברה מקצועית ומיומנת להתקנה ומכירה של דודי שמש.
 
מדריך לבחירת חברה להתקנת דודי שמש ומכירתם
 
החלטה על התקנת דוד שמש בגג הבית, או במקום אחר במתחם שבו קולט השמש חשוף באופן מיטבי לשמש, מצריכה בדיקה קפדנית לפני החתימה על חוזה ההתקשרות עם ספקית השירות. כאשר אתם ניצבים בפני בחירת חברה להתקנת דודי שמש ובחירת חברה למכירת דודי שמש, חשוב שתקפידו על:
 
  1. מקצועיות ואמינות. בקשו לראות תעודות הסמכה. עמדו על כך שמי שיתקין לכם את הדוד (המלצה: אל תתפתו להתקינו בעצמכם, בגלל מחשבה, שעלולה להתברר כשגויה ויקרה להתקינו בעצמכם) יהיה טכנאי מוסמך ומורשה. איש מקצוע יוודא כי הקולט של הדוד יותקן בזווית המיטבית המבטיחה יעילות מרבית שלו – 45 מעלות.
  2. נסו למצוא את ספקית השירות האידיאלית עבורכם. שהחברה להתקנת הדוד תהיה גם החברה המוכרת לכם אותו לכם. נוח וקל יותר לחתום על עסקה, אשר כל האנשים המעורבים בה נמצאים תחת "מטרייה" אחת, בכתובת אחת.
  3. האם החברה מעניקה שירות אחזקה ותיקונים.
  4. מה משך האחריות המרבי שהיא מעניקה. אם הוא פחות מ-5 שנים, שאלו לסיבת משך הזמן הקצר יחסית שלגביו תקפה האחריות.
  5. האם נציג מטעמה זמין ופנוי להתייצב בתוך זמן קצר מרגע הקריאה.
  6. בקשו המלצות על אנשים שלהם מכרה החברה דוד שמש והתקינה אותו בביתם. אין אמינה ונאמנה מעדותם.
  7. בררו את טווח המחירים הרווח בשוק דודי השמש. פער גדול, בלתי סביר לדעתכם, לכאן או לכאן, אמור לעורר בכם חשש ואף חשד. בררו היטב את המחיר!
 
החברה המופקדת על מכירת דודי שמש נושאת באחריות לאיכותם. לפני הקנייה – בקשו ייעוץ על אודות סוג הדוד, גודלו, הקיבולת שלו וטיב החומרים שמהם הוא עשוי. שאלו כל שאלה על אודותיו ועל נציגי השירות שלו. רובכם אינכם בעלי מקצוע. מאחר שמדובר במכשיר שאמור להיות חשוף לשמש, בררו כי הוא עשוי מחומרים עמידים ואיכותיים.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
טלפקס: 7469037 - 09 | טל': 7425454 - 09, 044 - 554 - 700 - 1
ניידים: 6297298 - 052, 5297298 - 052 | דוא"ל: Energy1234@walla.com