ניקוי דודי שמש - זו אינה הוצאה, אלא השקעה

 
ניקוי דוד שמש חוסך חשמל וכסף רב. הפעילות התקינה של דודי השמש מותנית באחזקה נכונה ובניקוי קבוע של כל החלקים המרכיבים את מערכת החימום בדודי השמש. ניקוי דוד שמש ממרב את אפקטיביות החימום וחוסך חשמל. חשוב לבצע ניקוי של דודי שמש ובדיקת תקינותם מעת לעת. הזמן הטוב ביותר של ניקוי ואחזקת דודי שמש הוא לפני בוא החורף. לא כדאי לחסוך בעלויות האחזקה. ניקוי דודי שמש זו השקעה שמחזירה את עצמה במהירות. צריכים לבצע ניקוי דודי שמש? צרו קשר עם "חברת א.ר. מערכות שמש". הצוות המקצועי והמיומן ידע לאתר כל תקלה ולתחזק את הדוד היטב כדי להגיע לתפוקה מרבית.
 
ניקוי דודי שמש - הכול על אודות הניקוי ועל התחזוקה
 
דודי שמש אמורים לשמש אותנו לתקופה ארוכה. ניקוי דודי שמש ותחזוקה נכונה עשויים להאריך את חיי הדוד.
 
הצטברות אבנית היא אחד הגורמים לתקלות בכל דוד שמש. הצטברות של אבנית בגוף החימום תגרום לירידה ניכרת בטמפרטורת המים. אתם חולמים על מקלחת חמה ביום קר, אך המים אינם חמים? זה הזמן להחליף גוף חימום. כאשר מצטברת אבנית על גוף החימום, אין דרך להסיר אותה, חייבים להחליף גוף חימום.
 
כדי למנוע הצטברות אבנית בגוף החימום אפשר להתקין מתקן פלסטיק מסביב לגוף החימום. מתקן הפלסטיק ימנע את הצטברות האבנית ולא יפגע במהירות וביעילות של חימום המים.
 
ניקוי דוד שמש מהאבנית המצטברת על דפנות הגוף - המים הקשים בישראל גורמים לאבנית המצטברת במקומות רבים, גם על הדפנות של הדוד. כדי לנקות את דפנות הדוד מאבנית, יש לרוקן את המים מהדוד ולגרד את האבנית מדפנות הדוד.
 
ניקוי תקופתי של קולטי השמש היא פעולה נדרשת. ניקוי קולטי השמש יאפשר להם לעבוד טוב יותר ולחמם מים במהירות ובטמפרטורה גבוהה. קולטי השמש קולטים אבק, לכלוך, זפת, עלים נושרים ועוד. כדי להסיר את האבק יש לשטוף, שטיפה חיצונית, את קולטי השמש אחת לכמה חודשים.
 
מעת לעת כדאי לחדש את הצבע השחור בקולטי השמש. הצבע השחור מושך את קרני השמש, ככל שהוא יהיה חזק יותר, כך אפקטיביות החימום תגבר.
 
מומלץ להתקין וסת ביטחון שיווסת את חימום המים. באמצעות הווסת אפשר להגביל את טמפרטורת המים ולמנוע ממנה להגיע לרתיחה ואף לגרום לפיצוץ הצנרת.
 
לפני ימי החורף חשוב להזמין טכנאי דוד שמש שיבדוק את היציבות של הדודים ויחזק את החיבורים של הדוד לגג. לא אחת רוחות סוערות העיפו קולטי שמש וחלקים נוספים בגג וגרמו לנזקים כספיים כבדים ולעתים גם לסכנת חיים.
 
פעם בשנה מומלץ להזמין חברה המתמחה בתחום ניקוי דודי שמש ושטיפת מערכות סולריות. בתוך הצנרת ובתוך הקולטים מצטברים חול וחלודה, חשוב לנקות אותם כדי מנוע סתימות בצנרת.
 
אם אתם גרים באזורים חמים במיוחד, כמו למשל במדבר יהודה או בנגב, יש לקחת בחשבון כי קולטי השמש אינם יכולים לספוג חום ללא הגבלה. לכן בימים חמים במיוחד רצוי לעלות לגג ולכסות את אחד הקולטים.
 
מומלץ להתקין מסנן מים. את מסנן המים יש להרכיב על ברז המים הראשי. כך תוכלו למזער את הנזקים הנגרמים לדוד השמש ולקולטים מהצטברות האבנית.
 
השתכנעתם? רוצים לבצע ניקוי דוד שמש או תיקון דודי שמש  צרו קשר. צוות החברה זמין, הוא ישמח לעזור לכם. נסו אותנו ולא תתאכזבו.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
טלפקס: 7469037 - 09 | טל': 7425454 - 09, 044 - 554 - 700 - 1
ניידים: 6297298 - 052, 5297298 - 052 | דוא"ל: Energy1234@walla.com