תיקון דודי שמש – א. ר. מערכות שמש, מסורת של מצוינות ושירות אדיב

 
תיקון דודי שמש עשוי להאריך את משך החיים של הדודים. לא תמיד חייבים להחליף את דוד השמש הישן בדוד שמש חדש. תיקון דוד שמש בעלות בהרבה יותר נמוכה, יחדש את הדוד וירענן את פעולתו. כאשר מחפשים בעלי מקצוע עבור תיקון דודי שמש  חשוב לבחור בעל מקצוע אמין ומקצועי, בעל מקצוע שידע לאתר היטב את התקלה ולתקן את הדוד במינימום עלויות. חברת א. ר. מערכות שמש מעסיקה אנשי צוות מקצועיים, אדיבים וישרים. הם יודעים לתקן כל תקלה. צריכים תיקון דודי שמש? צרו קשר אנו זמינים כל הזמן.
 
תיקון דודי שמש - על התקלות הנפוצות
 
ניקוי אבנית - ניקוי אבנית הוא הגורם המרכזי של תקלות בדודי שמש. המים בישראל מכילים כמות גדולה של סידן ומינרלים נוספים והם שוקעים בדוד ובקולטי השמש ויוצרים אבנית המצטברת מסביב לגוף החימום ולקולטים. בשל האבנית נוצרות סתימות, האפקטיביות של גוף החימום והקולטים יורדת והמים אינם מתחממים היטב. לעתים הצטברות אבנית בגוף החימום גורמת לקצר חשמלי בבית.
 
החלפת פלאנג' - הפלאנג' הוא גליל מתכת המוברג אל תחתית הדוד ועליו מורכבים החלקים החשמליים כמו גוף החימום, התרמוסטט, מאיץ חום וחיבורי החשמל החיצוניים. כאשר מתרחשת תקלה בפלאנג' רצוי להחליף את כל היחידה. בעת החלפת הפלאנג' יש לרוקן את דוד השמש ממים וזו גם הזדמנות טובה לנקות את הדוד מאבנית.
 
גוף חימום - גוף החימום מתכסה בהדרגה באבנית, כתוצאה מהצטברות האבנית יעילות החימום יורדת והטמפרטורה הפנימית של גוף החימום עולה, מבקעת את המעטפת הפנימית של גוף החימום וגורמת לקצר חשמלי. כאשר מתרחשות תקלות בגוף החימום יש להחליף אותו.
 
נזילות - יש שני סוגים של נזילות נזילה מגוף הדוד או נזילה מהצנרת.
 
כאשר הנזילה היא מגוף הדוד, מקור הנזילה עלול להיות בפלאנג' או בקע בגוף הדוד. בכל אחת מסוגי התקלות יש להחליף את הגוף הנוזל, את הפלאנג' או את הדוד.
 
כאשר הנזילה היא מצנרת הדוד יש לרוקן את הדוד ממים ולהחליף את הצנרת הפגומה.
 
סופות ורוחות חזקות בימי החורף הגשומים עלולות לפגוע בדודי שמש. לא אחת בחודשי החורף, פגעו רוחות עזות בדודי השמש המוצבים על הגגות וגרמו לנזקים לרכוש ולעתים אפילו סיכנו חיי אדם. לכן, לפני בוא החורף חשוב להזמין טכנאי דוד שמש כדי לחזק את החיבורים ולקשור היטב את כל האלמנטים בדוד השמש כדי למנוע אסונות ונזקים לרכוש.
 
אבחון מקור התקלה הוא חלק חשוב מאוד בכל תיקון דוד שמש. טעויות באבחון עלולה להזיק ולגרום להוצאות כספיות גבוהות, רובן מיותרות. לכן, כאשר מתרחשת תקלה בדוד השמש, יש להזמין טכנאי דוד שמש מיומן ומקצועי. צוות העובדים ב"חברת א.ר. מערכות שמש" מיומן ומקצועי. עשרות שנים של ניסיון לימדו את הצוות המקצועי לזהות כל תקלה ולמצוא את הפתרון המתאים. מחפשים בעל מקצוע בתחום תיקון דודי שמש? צרו קשר עם חברת א.ר. מערכות שמש כי גם לכם מגיע את הטובים ביותר.
 
תיקון דודי שמש – איך לתחזק היטב ולמנוע תקלות
 
  • מיגון ותחזוק דודי שמש חשובים מאוד. מומלץ לנקות את דודי השמש מעת לעת.
     
  • את הקולטים יש לשטוף ולנקות מאבק. לעתים האבק המצטבר מחליש את קליטת קרני השמש ומפחית את טמפרטורת המים החמים. שטיפת הקולטים תמרב את טמפרטורת המים.
     
  • ימי החורף הם ימי השיא בתחום תיקון דודי שמש. לא כדאי לחכות לימים הקרים ולגלות כי המים אינם חמים מספיק. לפני החורף מומלץ להזמין טכנאי דודי שמש כדי לנקות את האבנית המצטברת ולחזק ולבדוק את העמידות והיציבות של הדודים. נכון, הזמנת תיקון דודי שמש היא הוצאה כספית, אך זוהי הוצאה משתלמת המחזירה את ההשקעה במהירות.
     
  • צריכים תיקון דודי שמש, צרו קשר! צוות החברה זמין, הוא ממתין לכם.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
טלפקס: 7469037 - 09 | טל': 7425454 - 09, 044 - 554 - 700 - 1
ניידים: 6297298 - 052, 5297298 - 052 | דוא"ל: Energy1234@walla.com